فروش کابینت
خانه / کابینت ممبران / قیمت خرید کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

قیمت خرید کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

کابینت ممبران بر خلاف سایر کابینت های کلاسیک دیگر از لحاظ قیمت منسب ترین نوع هستند و برای اقشار با درامد متوسط بهترین گزینه برای خرید و نصب در انواع آشپزخانه چه در ابعاد کوچک و چه بزرگ هستند.

کابینت ها به طور کلی فضای زیادی از آشپزخانه را اشغال می کنند،  باتوجه به اینکه متراژ ساختمان ها در حال حاضر کم شده است پس فضای آشپزخانه نیز اجبارا کوچک در نظر گرفته می شود.

کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

کابینت ممبران چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

کابینت ممبران از جمله کابینت های مدرن و کلاسیک امروزی است که در طرح ها و نقشه های آن از کابینت های قدیمی الهام گرفته شده است.

جنس آن از mdf خام است که با استفاده از وسیله ای پیشرفته به نام cnc بر روی آن طرح ها و نقش های برجسته ای حکاکی می شود پس از آن وارد دستگاه وکیوم به منظور پوشش دهی می شود. روکش از جنس pvc است.

کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

چگونه می توان از آشپزخانه کوچک استفاده بهینه کرد؟

در عصر حاضر با توجه به کم بودن متراژ خانه ها اکثر افراد مخصوصا در استفاده از مهمترین قسمت خانه، که آشپز خانه می باشد با مشکلات زیادی دسب به گریبانند.

کابینت ممبران آشپزخانه کوچک

اما راه حل این مشکل چیست؟

راهکار های زیادی وجود دارد که با کمی خلاقیت و ایده پردازی می توان بهترین استفاده را از فضای آشپزخانه به بهترین شکل ممکن بهره برد.

با استفاده از کابینت ممبران می توان تمهیدات زیر را لحاظ نمود:

  1. پیشخوان آشپزخانه که یکی از کاربردی ترین فضاها برای آماده سازی مواد اولیه برای آشپزی به حساب می آید، می توان آن را به حالت کشویی نصب کرد که پس از بیرون آوردن به صورت کشو و استفاده سپس به راحتی آن را پس از تمیز کردن جمع کرد.
  2. رنگ نیز می تواند در تاثیر زیادی در ابعاد فضای خانه ایجاد کند؛ مثلا رنگ های سفید باعث ایجاد توهم در بزرگ جلوه دادن فضای آشپزخانه می شود به دلیل انعکاس نور، البته چون رنگی خنثی است مورد پسند همه نیست.
  3. برای زیبایی بیشتر می توان از رنگ سفید با ترکیب رنگ های تند و روشن دیگری بنا به سلیقه شخصی استفاده نمود.
  4. کشو های سازمان دهی شده برای نگهداری وسایل آشپزخانه از دیگر راهکارها است چون هر کشویی برای نگهداری وسیله ای خاص است از به هم ریختگی آشپزخانه تا حدود زیادی جلوگیری می شود، همچنین ازتمام گوشه کناره ها و جای جای فضای بدون استفاده آشپزخانه در این طرح استفاده می شود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی کرمانشاهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128985802
کانال کابینت ممبران: taavon_deco@
کانال ام دی اف : rangoleabe@
پست الکترونیکی: cabinettaavon@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابینت های وکیوم سفید

مرکز تولید کننده کابینت های وکیوم سفید

مرکز تولید کننده کابینت های وکیوم سفید انواع کابینت های وکیوم در طرح های مختلف …